Kvinnor Dator

Dags att prata?

Du behöver bara ringa ett enda telefonsamtal för att få all service du behöver. Välkommen att höra av dig!

Vad har du på hjärtat?

Försäljning/Marknad 

För mer info om våra tjänster ring 010-708 12 00, fyll i kontaktformuläret ovan eller kontakta enligt nedan. 


Johan Magnarsson 

Försäljnings- och marknadschef

E-post: johan.magnarsson@primar.se

 

Inköp

Henrik Nilsson

Inköpschef

E-post: henrik.nilsson@primar.se

Linda Aidanpää Baronnet

Koncern VD

linda.baronnet@primar.se

David Nilsson 

CFO

david.nilsson@primar.se

Camilla Källvik

HR-chef

camilla.kallvik@primar.se

Marianne Valldal

KMA-ansvarig

marianne.valldal@primar.se

 

 

 

Robert Kuhnel

Affärsenhetschef Väst

robert.kuhnel@primar.se

Johan Lundin 

Affärsenhetschef Öst

johan.lundin@primar.se

Marie Marnfeldt

Affärsenhetschef Syd

marie.marnfeldt@primar.se

Lena Asklund

VD Primär lokalvård

lena.asklund@primar.se

Joel Roxby

Affärsenhetschef Arbetsplatsservice

joel.roxby@primar.se